Konusunda uzman bir kuruluş olan firmamız 2001 yılında yurtiçi ve yurtdışı çelik tel, çelik tel, tel ürünleri ve ekipmanları konusunda ihtiyaçların karşılanması amacı ile kurulmuştur. Daha önceki yıllara dayanan bilgi, birikim ve deneyimlerin ışığı altında başlayan sanayi yolculuğumuza sektörel değişimleri anında takip ederek ve çözümler üreterek hızlı adımlarla devam etmekteyiz.

Başlangıçta, yılda 5000 ton kapasite ile çelik tel ve ürünleri ile satışa başlamış olup daha sonra gelişen pazar şartlarına uygun olarak ürün yelpazemize yaylık tel makinaları, form makinaları, yay taşlama makinaları ve ısıl işlem fırınlarının yanısıra en son olarak bükme, ezme, şekillendirme, delme, kaynak ve birleştirmeyi aynı anda yapabilen tel-şerit ve form makinalarınıda eklemiş bulunmaktayız. Yüksek kalitede hizmet verebilmek için tedarikçilerimizi uluslararası standartlara uygun olarak kalite sertifikalı malzeme üreten ve dünyanın sayılı endüstrileşmiş ülkelerindeki kuruluşlardan seçmekteyiz. Bu da müşterilerimizin ar-ge, planlama ve üretim aşamalarında daha verimli sonuçlar almasını sağlamaktadır.

Grup firmamız ile birlikte kurulduğundan bu yana sürekli gelişerek, yenilenerek büyüyen firmamız konusunda araştırmacı, yenilikçi genç kadrosuyla bugün yurtdışı ve yurtiçi bayilik ve temsilcilikleri ile çelik tel sanayinin her alanında müşterilerine uygun esnek çözümler sağlamaktadır. Eski tip ticaret anlayış ve sistemlerinin hep bana kolaycılığının dışında yeni yüzyılın kazan-kazan politikasının benimseyen kadromuz, yurtiçinde müşterilerimizi sürekli yüzyüze ziyaret ederek, yurtdışında da fabrika ziyaretlerinde bulunarak üretici ve tüketici arasında fiyat, kalite, termin ve teknolojik gelişimler yönünde sağlam bir iş ortaklığı gerçekleştirmektedir. Bizim bu konudaki en büyük güvenimiz ve sermayemiz, müşterilerimizin bizim için düşündükleri ve çalışma ortaklığımızın sürekliliğidir.

Open chat
Bizimle iletişime geçmek ister misin ?